Utánpótlássport 2020

03.08.
20:57 LABDARÚGÁS. Tizenhét éves játékossal érkeznek a lengyelek Magyarországra » 20:22 KÉZILABDA. Mihály Petra (21) a nyáron a Mosonmagyaróvárba igazol » 19:31 ESPORT. Az MTK Budapest nyerte a Magyar Pro Clubs bajnokságot és kupát » 19:28 CSELGÁNCS. Ötből egy utánpótláskorú versenyző sem nyert mérkőzést a hétvégi, taskenti olimpiai kvalifikációs Grand Slam-versenyen; a hazai szövetség sportigazgatójával, Nagy Andrással beszélgettünk a történtekről. » 18:42 JÉGKORONG. Halász Béniék (19) szétlövéssel kaptak ki az NAHL-ben » 17:43 JÉGKORONG. Fehérvár–UTE, DVTK–Vasas – innen folytatják az U21-es bajnokságban, miután véget értek a negyeddöntők. » 17:21 KAJAK-KENU. Így készülnek az U23-as válogatott kenusok Dunavarsányban » 16:42 ÚSZÁS. Március végén tartja a felnőtt ob-t a szövetség, amely az utánpótláskorúak számára is fontos állomás lesz » 15:55 KÉZILABDA. A nők mezőnyében hat meccsen 50, a férfiak között hét találkozón 48 gólt szereztek az utánpótláskorúak a múlt héten a felnőtt NB I-ben. » 15:36 TEKVONDÓ. Magyar utánpótlássikerek születtek Bulgáriában » 14:52 CSELGÁNCS. A nemzetközi szövetség videóösszefoglalót készített a tel-avivi Grand-Slam versenyről » 13:56 KOSÁRLABDA. A fiú juniorbajnokság rájátszásának Piros csoportjában nyolc csapatból hat juthat tovább az országos bajnoki nyolcas döntőbe; jelenleg az NKA Pécs áll az élen. » 13:41 ALPESI SÍ. Tóth Zita a 17. lett szuper-óriásműlesiklásban a bulgáriai junior-világbajnokságon » 13:10 KOSÁRLABDA. Az Egis Körmend megszakította a Sopron KC 13 meccs óta tartó győzelmi sorozatát a férfi U20-as NB I/A-ban » 12:10 TOKIÓ 2020. A japánok többsége nem támogatja a külföldi szurkolók részvételét » 11:04 LABDARÚGÁS. A Liverpool is leigazolná Kylian Mbappét (22) » 10:27 KOSÁRLABDA. Az NKA Pécs megerősítette vezető pozícióját a fiú juniorbajnokság rájátszásának legerősebb, piros csoportjában » 09:12 LABDARÚGÁS. A Bayern München vezetőedzője, Hans Flick szerint Erling Haaland (20) jó eséllyel a csapatába igazolhat » 08:58 ATLÉTIKA. Az utánpótláskorú versenyzők összesen hat egyéni aranyérmet szereztek a toruni fedett pályás felnőtt Európa-bajnokságon. »
03.07.
21:02 MŰKORCSOLYA. Remekeltek a Sebestyén Korcsolya SE fiataljai az Óbuda Skating Cup elnevezésű korosztályos viadalon » 20:28 CSELGÁNCS. Az Atomerőmű SE dzsúdószakosztályának elnökével, a sportág eddigi egyetlen magyar olimpiai bajnokával, Kovács Antallal beszélgettünk a paksi klub történetéről és a terveiről. » 20:05 LABDARÚGÁS. A korosztályos válogatott Németh Dániel (17) a téli átigazolási időszakban - a több játéklehetőség reményében – a Honvéd csapatától a ZTE együtteséhez igazolt. » 19:31 VÍVÁS. Vasárnap a juniorok küzdelmével ért véget mindhárom fegyvernem korosztályos országos bajnoksága; ezúttal Rabb Krisztián, Missurai Pálma, Szemes Gergő, Kalocsai Luca, Kovács Gergely és Muhari Eszter nyakába akasztottak aranyérmet. » 18:55 VÍVÁS. Muhari Eszter győzedelmeskedett a junior párbajtőrözők országos bajnokságán » 18:46 LABDARÚGÁS. Továbbra is tartja egypontos előnyét a DVSC-DLA az U14-es bajnokságban » 17:44 VÍVÁS. Kalocsai Luca nyerte a tőröző lányok junior országos bajnokságát » 17:15 VÍVÁS. A női mezőnyben Missurai Pálma diadalmaskodott a junior kard ob-n » 16:27 LABDARÚGÁS. Kiütéses győzelmével ismét a Puskás Akadémia vezeti az U15-ös bajnokságot » 15:20 VÍVÁS. Rabb Krisztián nyakába került az aranyérem a junior kardozók országos bajnokságán » 15:16 VÍVÁS. Párbajtőrben Kovács Gergely diadalmaskodott a junior ob-n » 15:10 VÍVÁS. Szemes Gergő nyerte a junior tőrözők országos bajnokságát » 14:49 VÍZILABDA. Rangadót nyert az UVSE az ifjúsági fiúbajnokságban » 14:13 SÚLYEMELÉS. Csupán három hetet várt az újabb rekordokkal az utóbbi két esztendőben a legjobb magyar férfi súlyemelőnek megválasztott, alig 17 éves Fekécs Szilárd, aki ezúttal a szombathelyi Savaria Kupán remekelt, megint átírva az ifjúságiak 81 kilogrammos kategóriájának országos korosztályos csúcsait. » 14:08 ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR. Fetter Erik (20) 100. lett az olaszországi Strade Bianchén » 12:56 JÉGKORONG. Előnybe került a DVTK Jegesmedvék csapata az U21-es bajnokság negyeddöntőjében » 12:28 JÉGKORONG. Július elején tart itthon rendhagyónak számító hokis kapustábort a Németországban dolgozó utánpótlásedző, Spiller István; azt mondja, itthon korábban nem tapasztalt professzionális körülmények között fejlődhetnek a fiatalok. » 11:44 JUDO. Tóth Apor (90 kg), Vég Zsombor (100 kg) és Sipőcz Richárd (+100 kg) is az első mérkőzésén vereséget szenvedett a taskenti olimpiai kvalifikációs Grand Slam-versenyen » 11:19 KÉZILABDA. Vereséget szenvedett az FTC U20-as csapata a női NB I/B-ben » 10:09 ÖKÖLVÍVÁS. Elhalasztják a jövő hét végére tervezett junior és serdülő Magyar Kupa-versenyt » 09:04 LABDARÚGÁS. Ilaix Moriba (18) megszerezte az első gólját a Barcelonában »