2021-05-05 15:41

Ökölvívás: Kiss Levente a párizsi olimpiára érhet be igazán – VIDEÓ

Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a Madárfészek Akadémia-UTE 19 éves, vb-bronzérmes bokszolójával, Kiss Leventével és mesterével, Erdei Zsolttal forgatott.

Kiss Levente Fotó: Bodrogi Tamás
A magyar válogatott egyetlen érmét nyerte a lengyelországi Kielcében rendezett ifjúsági ökölvívó-világbajnokságon Kiss Levente. A Madárfészek Akadémia 19 éves, újdonsült vb-harmadik szupernehézsúlyú bunyósa pályafutása eddigi legnagyobb sikerért érte el, ám ezzel együtt nem számít meglepetésnek, hogy dobogóra állhatott, hiszen a szakma is tőle várta a legjobb szereplést a rajt előtt. A korábbi klasszis, Levente mestere, Erdei Zsolt is az M4 Sporton látható Jövünk! utánpótlás-magazin kamerája elé állt.

További filmek a május 2-i adásunkból: VÍZILABDA – Egymásért is bajnokságot nyernének a szentesi lányok KOSÁRLABDA – Valóra vált a 19 éves fehérvári Lukács Norbert álma BIRKÓZÁS –Tösmagi Attila az első komoly juniorversenyén aranyérmet nyert Horvátországban

További korosztályos hírek ÖKÖLVÍVÁSBAN a sportági aloldalunkon.