2021-09-26 11:43

Labdarúgás: történelmi pillanat, a klublegenda fia, Daniel Maldini megszerezte az első gólját a Milanban – VIDEÓ

A korábbi vezéregyéniség Paolo Maldini fia, a 19 éves Daniel először lőtt gólt a Milanban, ráadásul az mindjárt győzelmet is ért a Spezia otthonában.

Nem játszott igazán jól az AC Milan a Serie A hatodik fordulójában, azonban egy történés miatt biztosan emlékezetes marad a találkozó: a klublegenda, jelenleg technikai igazgató Paolo Maldini fia, a 19 éves Daniel Maldini a 48. percben fejesből megszerezte az első gólját a piros-feketék felnőttcsapatában.

Forrás: mlsz.hu
A Liverpool ellen már a BL-ben is bemutatkozott támadó középpályás találatával azonban még nem dőlt el minden, miután a 80. percben Daniele Verde becselezte magát a tizenhatoson belülre, lövése megpattant Sandro Tonali lábán, és a labda a kapuban kötött ki (1–1). A végén mégis a vendégek örülhettek, hiszen a 87. percben a csereként beálló Brahim Díaz remekül érkezett a középre tett labdára, és közelről megszerezte a milánóiak győztes gólját.
További korosztályos hírek LABDARÚGÁSBAN a sportági aloldalunkon.