UtánpótlásSport Téli EYOF: hatalmas bravúr a zárónapon, Bányai Attila nyerte az alpesi sízők szuperóriás-műlesikló számát
2023. január 29.
  • instagram
TÉLI EURÓPAI IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁL, Olaszország
Keresés:

Sportágak

Cselgáncs

2022-12-04 14:37

Bajnokokat avattak a legfiatalabbak között a mórahalmi ob-n

A legifjabb korosztály, a diák C-korcsoport mórahalmi országos bajnokságával zárult az év a hazai cselgáncsutánpótlás számára. A viadalon 67 klub 194 versenyzője lépett tatamira.

A 11 évnél fiatalabbak versenyén 18 súlycsoportban avattak bajnokot, s végül 13 egyesület osztozott az aranyérmeken, de 42 klub vitt haza legalább egy bronzérmet – írja a judoinfo.hu.

A bajnoki éremtáblázat első helyét a három aranyérmet szerző Ceglédi VSE szerezte meg, megelőzve az Atomerőmű SE (2, 2, 0) és a BHSE (2, 0, 1) küldöttségét. A legtöbb érmet (ötöt) a Mogyi-Bajai JC (1, 2, 2) küldöttsége gyűjtötte a Móradombi Sportcsarnokban.

Diák C-korcsoportos országos bajnokság, Mórahalom
FIÚK:
27 KG (6 induló)

1. Bakos Barnabás (Ceglédi VSE)
2. Halmos Mátyás (Ledényi JI)
3. Vas Ádám (Judo Klub Lábod)
3. Takács Szabolcs (Oroszlány)
5. Metz Soma (Judo Utánpótlás Iskola SE)
5. Páhi Csongor (Budafoki KSE)
30 KG (16 induló)
1. Máté Albert (Kaposvári USE)
2. Gruber Péter (Pécsi VSK)
3. Léderer Soma (VSD)
3. Szepesi Hunor (Gemenc JK)
5. Pittenauer Alex (Mogyi-Bajai JC)
5. Makula Tibor (Ledényi JI)
7. Tölli Dénes (Orosházi JSE)
7. Szilágyi Dávid (VSD)
33 KG (24 induló)
1. Cser Attila (Delta SE)
2. Homola Mihály (Kőrös Judo SE)
3. Bene Csaba (Velence Térségi SE)
3. Szégner Bertalan János (UTE)
5. Pák Botond (Budafoki KSE)
5. Liptai Ákos (Atomerőmű SE)
7. Kenéz Lajos Péter (MTK Budapest)
7. Kerekes János (Mogyi-Bajai JC)
36 KG (20 induló)
1. Olasz Atilla (Domaszék)
2. Hangácsi Hunor (Egri VSI)
3. Kovács Ákos (Kőrös Judo SE)
3. Kovács Dominik (Kaposvári USE)
5. Neu Gábor (Budapesti Honvéd SE)
5. Garai Vajk Vajk (Nagykanizsai JK)
7. Bondár Ágoston (Gödöllői JK)
7. Margittai Dávid (Velence Térségi SE)
39 KG (19 induló)
1. Kelemen István Bendegúz (Ceglédi VSE)
2. Kalmár-Appelt Áron (Atomerőmű SE)
3. Csoport Csongor (Pécsi VSK)
3. Kovács Bendegúz (Koroncói Tutti JK)
5. Balázs Benett (Ászok JC)
5. Félix Noel (Gyomaendrődi Judo Klub)
7. Gombos Keve Gábor (Benta Judo)
7. Kiss Botond (Kaposvári USE)
42 KG (19 induló)
1. Boda Szabolcs (MTK Budapest)
2. Bona Zétény (Dunaharaszti MTK)
3. Szórádi Olivér (Pápai Judo Akadémia)
3. Papp Konstantin Krisztián (Mogyi-Bajai JC)
5. Gazdag Bálint (Mogyi-Bajai JC)
5. Csillag Roland (Budafoki KSE)
7. Trischler Benett (Gemenc JK)
7. Hingl Márton (Atomerőmű SE)
45 KG (6 induló)
1. Uzlov Igor (Budapesti Honvéd SE)
2. Prágai Máté Bendegúz (Szatymaz)
3. Hevesi Csoma (Gödöllői JK)
3. Csizik Krisztián (Széchenyi Egyetem SE)
5. Tóth Sándor István (Orosházi JSE)
5. Kovács Áron (Mogyi-Bajai JC)
50 KG (14 induló)
1. Pálfy Lénárd (Mogyi-Bajai JC)
2. Szucsák Ferenc (Gödöllői JK)
3. Petróczy Botond Hunor (Görbeország DSE)
3. Várfalvi Máté (Budafoki KSE)
5. Ódor Rajmond (Nicsi JC)
5. Orosz Károly Zsolt (Főnix Judo Club)
7. Leskó Gábor (Budaörsi SC)
7. Horváth Márkó (Delta SE)
55 KG (12 induló)
1. Lovászi Kornél (Atomerőmű SE)
2. Vadai Arnold (Mogyi-Bajai JC)
3. Gödér Ádám (Samurai JC)
3. Kurilla Benedek (Nicsi JC)
5. Horváth Levente (Kaposvári USE)
5. Oláh Botond (Miskolci VSI)
7. Koblász Péter (Erdőkertes JSE)
7. Kopasz Mihály (Szegedi Judo SE)
+55 KG (7 induló)
1. Sirián Bence (Szegedi Judo SE)
2. Melkvi Gábor (Kecskeméti JC)
3. Krech Levente (Ászok JC)
3. Szabó Milán (Delta SE)
5. Alexa Bence (Delta SE)
5. Borcsik Bálint (Miskolci VSI)
7. Márta Marcell (Szatymaz)
LÁNYOK:
24 KG (1 induló)

1. Tóth Emma (Petőfi DSE)
27 KG (2 induló)
1. Papp Jázmin (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Pihokker Sára (Mogyi-Bajai JC)
30 KG (9 induló)
1. Voga Dorka Mária (Tatai AC)
2. Szabó Villő (Nagykanizsai JK)
3. Vékony Vanda Via (Ászok JC)
3. Zeqo Hanna (Kaposvári USE)
5. Gelencsér Babett (Barcs)
5. Asbóth Lilla Ágnes (Domaszék)
7. Fejes Villő Zsófia (Benta Judo)
7. Kelemen Antónia (Pécsi VSK)
33 KG (6 induló)
1. Gaál Blanka (Gyomaendrődi Judo Klub)
2. Keresztes Szira (Rákosmenti SE)
3. Giricz Minna (Budapesti Honvéd SE)
3. Szénási Lilla (Tatai AC)
5. Pap Ngoc Gyöngyi (Szolnoki Honvéd)
5. Virgoncz Dominika (Mórahalom)
36 KG (8 induló)
1. Barta Jázmin (Budapesti Honvéd SE)
2. Magyar-Jankovics Rebeka (Atomerőmű SE)
3. Boros Eszter (Főnix Judo Club)
3. Pásztor Veronika (Vadhajtás JSE)
5. Kertész Veronika Mária (Tordas SE)
5. Molnár Klaudia Emma (Erdőkertes JSE)
7. Szekszárdi Nóra (Nagykanizsai JK)
7. Gál Viktória Flóra (Ippon Judo)
40 KG (6 induló)
1. Dallos Petra (Atomerőmű SE)
2. Kabályi Zsófia (MTK Budapest)
3. Kabályi Luca (MTK Budapest)
3. Schatz Léna Amira (Herman DSE)
5. Monoki Alexandra (Mórahalom)
5. Szekeres Miléna Luca (Ippon Judo)
45 KG (7 induló)
1. Sárosi Petra Réka (DVTK)
2. Szabó Luca (Borsodi Judo SE)
3. Varga Borbála (Mogyi-Bajai JC)
3. Havasi Emma (Havasi JC)
5. Jánosi Zsófia (Görbeország DSE)
5. Nagy-Ilonczai Natália (Pécsi VSK)
7. Varga Zsófia (Cegléd)
+45 KG (12 induló)
1. Lakatos Emma (Ceglédi VSE)
2. Kárpáti Boglárka (Gödöllői JK)
3. Radvánszky Júlia (Pécsi VSK)
3. Pánovics Emese Leila (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Tóth Réka (DVTK)
5. Földes Lilien (Oroszlány)
7. Papp Gréta Emese (Szentesi Pollák DSE)
7. Csik Borbála (Kaposvári USE)

(Kiemelt kép forrása: judoinfo.hu)