UtánpótlásSport
2024. április 19.
  • instagram
Divízió I/A-s U18-as jégkorong-vb, Frederikshavn (Dánia) Kadét és junior vívó-világbajnokság, Rijád (Szaúd-Arábia)
Keresés:

Sportágak

Cselgáncs

2023-03-19 16:50

Óriási mezőny a mórahalmi rangos utánpótlásversenyen

Szombaton igencsak benépesült Mórahalom sportcsarnoka: négy ország 74 egyesületének csaknem 500 dzsúdósa lépett tatamira a nívós diák A- és B-csoportos, illetve serdülőversenyen.

A diák A- és B-korcsoportnak Magyar Kupát, a serdülőknek pedig országos rangsorversenyt rendeztek a Móradombi Sportcsarnokban, amelyen végül 475 fiatal cselgáncsozó tette próbára felkészültségét. A nemzetközi mezőnyben a hazaiakon kívül ukrán, szerbiai és romániai versenyzőkkel is találkozhattunk – számolt be a judoinfo.hu.

Az aranyérmeken 29 klub osztozott, de 60 egyesület tudott legalább egy érmet megszerezni ezen a napon. Az összesített éremtáblázat első helyét a Ledényi Judo Iskola (7 arany, 2 ezüst, 1 bronz) szerezte meg, megelőzve a Mogyi-Bajai JC (6, 1, 0) és a Budapesti Honvéd SE (3, 3, 2) együttesét. A diák A-korcsoportban a Ledényi JI nyerte a Magyar Kupát, megelőzve a Hód Judo SE és a Zalaegerszegi JSE csapatát. A diák B-korcsoportban az Atomerőmű SE lett a Magyar Kupa-győztes, megelőzve a Mogyi-Bajai JC és a Rákosvidéke Hajtós DSE növendékeit.

SERDÜLŐK
FIÚK:
36 KG (12 induló)

1. Nagy Levente (Mogyi-Bajai JC)
2. Máté Márton (Kaposvári USE)
3. Nagy Agmánd (MTK Budapest)
3. Szilágyi Patrik (MTK Budapest)
5. Nemanja Nicsics (szerb)
5. Kerekes Jonatán (Mogyi-Bajai JC)
7. Szépvölgyi Líviusz (Ledényi JI)
7. Scheibner Dániel (BHSE)
40 KG (20 induló)
1. Fülöp György (Gemenc Judo Klub)
2. Nagy Nimród (Kecskeméti JC)
3. Hegedűs Csaba (Ceglédi VSE)
3. Czinege Dávid (Egri VSI)
5. Takács Csongor (Győri AC)
5. Csató József (Szegedi JSE)
7. Gyökeres Bertalan (Zalaegerszegi JSE)
7. Nagy Csongor (Szatymazi SE)
45 KG (16 induló)
1. Rosztiszlav Bulah (ukrán)
2. Beke Csongor (Gemenc Judo Klub)
3. Raffai Dávid (szerbiai)
3. Jáger Tamás (Szatymazi SE)
5. Luka Dangubics (szerb)
5. Buza Péter (Bushido Judo SE)
7. Hernádi Bence (Atomerőmű SE)
7. Izsák Simon (Atomerőmű SE)
50 KG (25 induló)
1. Mildner Nimród (BHSE)
2. Koronczay Kornél (BHSE)
3. Török Zoltán (Hód Judo SE)
3. Iván Boldizsár (Szegedi JSE)
5. Horváth Levente (KSI SE)
5. Kálmán Hunor (Tószegi Judo Klub)
7. Félix Patrik (Gyomaendrődi Judo Klub)
7. Rózsavölgyi Bence (Miskolci VSC)
55 KG (25 induló)
1. Gál Kristóf (Ledényi JI)
2. Csák Zsolt (Diósd)
3. Luka Macskics (szerb)
3. Makszim Garics (szerbiai)
5. Czeti Benedek (VSD)
5. Szepesi Botond (Gemenc Judo Klub)
7. Kasza Péter (MTK Budapest)
7. Szabó Barna (Vadhajtás JSE)
60 KG (12 induló)
1. Hernádi Csanád (Ledényi JI)
2. Ivacs Máté (Gödöllői JK)
3. Szőke Bence (Miskolci VSC)
3. Edem Miljaszanov (Zalaegerszegi JSE)
5. Nedelkovics Dávid (Kecskeméti JC)
5. Palencsár Péter (Atomerőmű SE)
7. Krokavesz András (UTE)
7. Simon Bátor (Győri AC)
66 KG (19 induló)
1. Tulik Olivér (Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola)
2. Molnár Gábor (MTK Budapest)
3. Perger Örs (Erdőkertes JSE)
3. PálSzabó Levente (Atomerőmű SE)
5. Lantos Levente (Ledényi JI)
5. Juhász Sándor (Miskolci VSC)
7. Posztós Gergő (Hód Judo SE)
7. Petróczki Báint (Győri AC)
73 KG (7 induló)
1. Veljko Borojevics (szerb)
2. Takács Ábel (Pécsi VSK)
3. Lakatos Béla (Miskolc-Avas JSE)
3. Anderkó Bence (Atomerőmű SE)
5. Háhn Adrián (Pécsi VSK)
5. Maczka Maxim (Mórahalom)
7. Szigligei Benedek (Erdőkertes JSE)
81 KG (5 induló)
1. Hudoba Máté (Mogyi-Bajai JC)
2. Novák Norbert (Széchenyi Egyetem SE)
3. Muszik Zalán (Delta SE)
4. Raffai Gergő (szerbiai)
5. Mórocz Nándor (Békés Megyei Kano JSE)
+81 KG (3 induló)
1. Falusi Zsolt (Solti AC)
2. Csikós László (Békés Megyei Kano JSE)
3. Babarczi-Vass Dávid (Mórahalom)
LÁNYOK:
33 KG (2 induló)
1. Radics Maja (Mogyi-Bajai JC)
2. Rómer Janka (Gyomaendrődi Judo Klub)
36 KG (3 induló)
1. Dudás Regina (Diósd)
2. Koronika Flóra (Koroncói Tutti JK)
3. Nagy Liliána (Koroncói Tutti JK)
40 KG (4 induló)
1. Schrődl Emma (BHSE)
2. Takács Nóra (Zalaegerszegi JSE)
3. Volner Panna (Zalaegerszegi JSE)
4. Keresztes Jázmin (Rákosmenti SE)
44 KG (8 induló)
1. Pajerich Anna (Ledényi JI)
2. Csete Ella (Mogyi-Bajai JC)
3. Áncsák Kiara (Oroszlány)
3. Fedora Emma (Főnix Judo Club)
5. Lengyel Kinga (Ledényi JI)
5. Jandl Nikoletta (Miskolci VSI)
7. Elena Mrda (szerb)
7. Nagy Boglárka (Vadhajtás JSE)
48 KG (6 induló)
1. Raffay Zsófia (Ledényi JI)
2. Vaszari Kinga (Gemenc Judo Klub)
3. Práth Írisz (BHSE)
3. Varga Regina (Oroszlány)
5. Bruszt Heidi (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Nyári Jázmin (Nyers István Akadémia Tóthfalu)
52 KG (14 induló)
1. Farkas Zóra (Miskolci VSC)
2. Pallai Dóra (Hód Judo SE)
3. Kardos Kata (Domaszék)
3. Éberling Nóra (Solti AC)
5. Orbán Noémi (Nagykanizsai TE 1866)
5. Ercsényi Hanna (Mórahalom)
7. Dominik Olga (Rákosmenti SE)
7. Nagy Gréta (Koroncói Tutti JK)
57 KG (9 induló)
1. Polina Ocskur (ukrán)
2. Maász Hajnal (Gödöllői JK)
3. Dankó Regina (Mórahalom)
3. Ábrahám Janka (Mórahalom)
5. Hangyási Zengő (Hód Judo SE)
5. Fehérvári Abigél (Gemenc Judo Klub)
7. Rácz Nikolett (Tószegi Judo Klub)
7. Csapó-Jakabos Minka (Pécsi VSK)
63 KG (3 induló)
1. Botos Lújza (Gyomaendrődi Judo Klub)
2. Török Csenge (Hód Judo SE)
3. Fehér Boglárka (Ceglédi VSE)
+63 KG (9 induló)
1. Hangyási Boróka Anna (Hód Judo SE)
2. Király Regina (Koroncói Tutti JK)
3. Csiszár Kincső (Mórahalom)
3. Boda Zita (Szatymazi SE)
5. Vékony Vivien (Ászok JC)
5. Una Mrakovics (szerb)
7. Fehér Maja (Kecskeméti JC)
7. Derkusich Nóra (Delta SE)
DIÁK A-KORCSOPORT
FIÚK:
32 KG (14 induló)

1. Luka Matanovics (szerbiai)
2. Szépvölgyi Líviusz (Ledényi JI)
3. Jankó-Boldizsár Marcell (Egri VSI)
3. Keresztes Vajk (Rákosmenti SE)
5. Klenk Attila (Ceglédi VSE)
5. Nagy Noel (Nagykanizsai JK)
7. Szabó Botond (Miskolci VSI)
7. Lukács Noel (Miskolci VSI)
35 KG (9 induló)
1. Szilágyi Patrik (MTK Budapest)
2. Nagy Agmánd (MTK Budapest)
3. Szabó-Mező Botond (romániai)
3. Tátrai Zsombor (Miskolci VSI)
5. Schmidt Szabolcs (Domaszék)
5. Mihálovics János (Mogyi-Bajai JC)
7. Török Lóránd (Diósd)
7. Ulbert Boldizsár (MTK Budapest)
38 KG (14 induló)
1. Máté-Márton Mirkó (Kaposvári USE)
2. Fancsali László (DSI Debrecen)
3. Nagy Ármin (Nagykanizsai JK)
3. Sáfár Maximilián (Kőrös Judo SE)
5. Dolmányos Simon (KSI SE)
5. Molnár Ádám (Atomerőmű SE)
7. Dobrovolni Lóránt (Gemenc Judo Klub)
7. Deák Ferenc (KSI SE)
41 KG (16 induló)
1. Lengyel Zalán (Ledényi JI)
2. Bánki Donát (Miskolci VSI)
3. Szeifer Bercel (VSD)
3. Alekszandar Stajnfeld (szerb)
5. Berényi Csanád (Ceglédi VSE)
5. Kiss Csongor (Egri VSI)
7. Pendli Olivér (BHSE)
7. Grosan Eric (Atomerőmű SE)
45 KG (12 induló)
1. Pitó Márton Zalán (romániai)
2. Flamich Ferdinánd (VSD)
3. Szűcs Botond (Vadhajtás JSE)
3. Makszim Muhadinovics (szerb)
5. Lestyán Zalán (Szatymazi SE)
5. Sík Leó (Főnix Judo Club)
7. Lukács Sándor (Miskolci VSI)
7. Száraz Dávid (Atomerőmű SE)
49 KG (11 induló)
1. Török Zoltán (Hód Judo SE)
2. Takács Áron (UTE)
3. Molnár Bence (romániai)
4. Enyedi Levente (Velence Térségi SE)
5. Farkas Levente (Atomerőmű SE)
5. Böröcz Barnabás (Domaszék)
7. Csillag Gergő (Mórahalom)
7. Flamich Barnabás (VSD)
54 KG (7 induló)
1. Vajna Csongor (Atomerőmű SE)
2. Jókai Simon (UTE)
3. Abdul Rauf Máté (Miskolci VSI)
3. Kardos Domokos (Kaposvári USE)
5. Rácz Tamás (Tószegi Judo Klub)
5. Papp Gergő (Egri VSI)
7. Vábró Bertalan (Atomerőmű SE)
60 KG (2 induló)
1. Dóra Iván (Budaörsi SC)
2. Dzsudzsák Tamás (Főnix Judo Club)
66 KG (1 induló)
1. Verebi Ádám (Zalaegerszegi JSE)
+66 KG (6 induló)
1. Novák Norbert (Széchenyi Egyetem SE)
2. Bátai Zalán (UTE)
3. Szentgyörgyváry Tamás (Pécsi VSK)
3. Varga Bendegúz (Egri VSI)
5. Kulacs Bendegúz (Delta SE)
5. Szigligeti Benedek (Erdőkertes JSE)
LÁNYOK:
32 KG (5 induló)

1. Rómer Janka (Gyomaendrődi Judo Klub)
2. Sárik Sára (BHSE)
3. Halász Dóra (Harsányi Utánpótlás SE)
4. Szalai Nóra (Nagykanizsai JK)
5. Halász Petra (Harsányi Utánpótlás SE)
35 KG (1 induló)
1. Obermayer Hanna (Vadhajtás JSE)
38 KG (7 induló)
1. Becze Boroka (romániai)
2. András Lola (romániai)
3. Koronika Flóra (Koroncói Tutti JK)
3. Kaltenecker Laura (Delta SE)
5. Braun Sára (Atomerőmű SE)
5. Forster-Ungvári Hanna (Domaszék)
7. Budai Csenge (Mórahalom)
41 KG (5 induló)
1. Isidora Ilijin (szerb)
2. Molnár Adél (Zalaegerszegi JSE)
3. Szabó-Gábor Nóra (romániai)
4. Szentpéteri Flóra (Pécsi VSK)
5. Sütő Jázmin (Mohács)
45 KG (7 induló)
1. Csete Ella (Mogyi-Bajai JC)
2. Szofija Sztankovics (szerb)
3. Sőtér Jázmin (Zalaegerszegi JSE)
3. Lengyel Kinga (Ledényi JI)
5. Vanja Mladenovics (szerb)
5. Salamon Lea (DSI Debrecen)
7. Sipos Zsófia (MTK Budapest)
50 KG (8 induló)
1. Raffay Zsófia (Ledényi JI)
2. Farkas Mila (Tori JC)
3. Bachesz Rita (Mohács)
3. Rékasi Vivien (Orosházi JSE)
5. Szente Kinga (romániai)
5. Bános Lili (Zalaegerszegi JSE)
7. Juhász Hanna (Mohács)
7. Hubai Réka (Nyers István Akadémia Tóthfalu)
56 KG (4 induló)
1. Éberling Nóra (Solti AC)
2. Tóth Zsuzsa (Ászok JC)
3. Kővári Fanni (Kispesti AC)
4. Takács Gréta (Nyers István Akadémia Tóthfalu)
+56 KG (2 induló)
1. Hangyási Zengő (Hód Judo SE)
2. Ulbert Lujza (Atomerőmű SE)
DIÁK B-KORCSOPORT
FIÚK:
26 KG (3 induló)

1. Halmos Mátyás (Ledényi JI)
2. Ponácz Alex (Győri AC)
3. Bakos Barnabás (Ceglédi VSE)
29 KG (6 induló)
1. Luka Milics (szerb)
2. Makula Tibor (Ledényi JI)
3. Tóth Sivester (szerbiai)
3. Takács Szabolcs (Oroszlány)
5. Metz Soma (Judo Utánpótlás Iskola SE)
5. Bicskei Bálint (Nyers István Akadémia Tóthfalu)
32 KG (22 induló)
1. Máté Albert (Kaposvári USE)
2. Juhász Nándor (Ászok JC)
3. Szégner Bertalan (UTE)
3. Szepesi Hunor (Gemenc Judo Klub)
5. Relja Zagar (szerb)
5. Nikola Raszovics (szerb)
7. Léderer Soma (VSD)
7. Vukasin Djuran (szerb)
35 KG (13 induló)
1. Homola Mihály (Kőrös Judo SE)
2. Hangácsi Hunor (Egri VSI)
3. Olasz Atilla (Domaszék)
3. Kovács Dominik (Kaposvári USE)
5. Szarka Péter (Gyomaendrődi Judo Klub)
5. Bakacsi László (Hód Judo SE)
7. Tóth Zsombor (Ászok JC)
7. Merész Ádám (MTK Budapest)
38 KG (15 induló)
1. Bondár Ágoston (Gödöllői JK)
2. Margittai Dávid (Velence Térségi SE)
3. Kiss Botond (Kaposvári USE)
3. Félix Noel (Gyomaendrődi Judo Klub)
5. Garai Vajk (Nagykanizsai JK)
5. Kovács Ákos (Kőrös Judo SE)
7. Kas Vince (UTE)
7. Bazsó Ábel (Tatabányai SC)
41 KG (18 induló)
1. Kalmár-Appelt Áron (Atomerőmű SE)
2. Csoport Csongor (Pécsi VSK)
3. Balázs Benett (Ászok JC)
3. Kovács Bendegúz (Koroncói Tutti JK)
5. Kovács András (Rákosvidéke Hajtós DSE)
5. Meznerics Balázs (Ledényi JI)
7. Szilvássy Bálint (Rákosvidéke Hajtós DSE)
7. Trischler Benett (Gemenc Judo Klub)
45 KG (7 induló)
1. Bona Zétény (Dunaharaszti MTK)
2. Roman Ponomarenko (Delta SE)
3. Nikolaj Vujasin (szerb)
3. Hevesi Csoma (Gödöllői JK)
5. Boda Szabolcs (MTK Budapest)
5. Csizik Krisztián (Széchenyi Egyetem SE)
7. Papp Konstantin (Mogyi-Bajai JC)
50 KG (5 induló)
1. Pálfy Lénárd (Mogyi-Bajai JC)
2. Uzlov Igor (BHSE)
3. Szucsák Ferenc (Gödöllői JK)
4. Bíró Máté (Kőrös Judo SE)
5. Schmuck Olivér (MTK Budapest)
55 KG (9 induló)
1. Orosz Károly (Főnix Judo Club)
2. Horváth Márkó (Delta SE)
3. Oláh Botond (Miskolci VSI)
3. Horváth Levente (Kaposvári USE)
5. Kurilla Benedek (Nicsi JC)
5. Szántó Dániel (Tatabányai SC)
7. Vadai Arnold (Mogyi-Bajai JC)
7. Lapis Márk (Harsányi Utánpótlás SE)
60 KG (3 induló)
1. Lovászi Kornél (Atomerőmű SE)
2. Mezei-Nagy Zente (Rákosmenti SE)
3. Melkvi Gábor (Kecskeméti JC)
+60 KG (5 induló)
1. Sirián Bence (Szegedi JSE)
2. Szabó Milán (Delta SE)
3. Márta Marcell (Szatymazi SE)
4. Krech Levente (Ászok JC)
5. Alexa Bence (Delta SE)
LÁNYOK:
27 KG (2 induló)

1. Papp Jázmin (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Tóth Emma (Petőfi DSE)
30 KG (5 induló)
1. Elena Pavlovics (szerb)
2. Vékony Vanda (Ászok JC)
3. Szabó Villő (Nagykanizsai JK)
4. Pihokker Sára (Mogyi-Bajai JC)
5. Pataki Cila (Nyers István Akadémia Tóthfalu)
33 KG (4 induló)
1. Antea Nemet (szerb)
2. Kemíves Csenge (szerbiai)
3. Csorba Detti (Harsányi Utánpótlás SE)
4. Virgoncz Dominika (Mórahalom)
36 KG (6 induló)
1. Barta Jázmin (BHSE)
2. Gaál Blanka (Gyomaendrődi Judo Klub)
3. Giricz Minna (BHSE)
3. Magyar-Jankovics Rebeka (Atomerőmű SE)
5. Boros Eszter (Főnix Judo Club)
5. Jovana Bogics (szerb)
40 KG (4 induló)
1. Monoki Alexandra (Mórahalom)
2. Pásztor Veronika (Vadhajtás JSE)
3. Dallos Petra (Atomerőmű SE)
4. Szekszárdi Nóra (Nagykanizsai JK)
44 KG (4 induló)
1. Emilija Szarovics (szerb)
2. Kabályi Zsófia (MTK Budapest)
3. Kabályi Luca (MTK Budapest)
4. Schatz Léna (Herman DSE)
49 KG (3 induló)
1. Varga Borbála (Mogyi-Bajai JC)
2. Nagy-Ilonczai Natália (Pécsi VSK)
3. Varga Zsófia (Ceglédi VSE)
+49 KG (8 induló)
1. Pánovics Emese (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Radvánszky Júlia (Pécsi VSK)
3. Lakatos Emma (Ceglédi VSE)
3. Földes Lilien (Oroszlány)
5. Kárpáti Boglárka (Gödöllői JK)
5. Szécsi Maja (Miskolci VSI)
7. Major Zoé (szerbiai)
7. Papp Gréta (Szentesi Pollák DSE)

(Kiemelt kép forrása: judoinfo.hu)