2024. május 8.

Asztalitenisz

2023-11-08 18:12

Fegyver Zsófia nyert az U11-esek között a szombathelyi nemzetközi utánpótlás-bajnokságon

Fegyver Zsófia magyar házidöntőt nyert meg az U11-esek mezőnyében a szombathelyi nemzetközi utánpótlás asztalitenisz-bajnokság utolsó napján.

A szombathelyi nemzetközi utánpótlás asztalitenisz-bajnokság utolsó napján az U11-es, az U15-ös és az U19-es lányversenyzőkön volt a sor, hogy megmutassák a tudásukat; a magyar indulók közül többen érmet is ünnepelhettek.

A legfiatalabbak között magyar házidöntőt vívott Fegyver Zsófia és Ivanics Izabell;

az összecsapásból az előbbi jött ki győztesen, 3:1-gyel szerezte meg az első helyet. Az U15-ösök között a hazai indulók esetében Dohóczki Nóra jutott a legtovább, a negyeddöntőben búcsúzott az első kiemelt japán induló ellen, míg a legidősebbek között nem volt szerencséje a magyar lányoknak: Balogh Kira, Molnár Kendra és Pascui Nicoleta is a főtábla első körében esett ki.

A részletes eredménysor ITT böngészhető.

(Kiemelt képünkön: Fegyver Zsófia Forrás: asztaliteniszezz.hu)