2024. április 29.

2024-01-08 11:42

Győzött a Szlovénia elleni barátságos meccsen a serdülő fiúválogatott

A magyar serdülő fiú kézilabda-válogatott Hajdúnánáson fogadta barátságos meccsen a szlovénok korosztályos csapatát; Szabó Levente együttese egy góllal nyert.

Megírtuk a honlapunkon, hogy a serdülő fiú kézilabda-válogatott tagjai rögtön az év elején találkoznak a hajdúnánási edzőtáborban, a programba pedig az edzésen kívül felkészülési meccsek is kerültek.

A Szabó Levente szövetségi edző által irányított nemzeti csapat vasárnap Szlovénia korosztályos legjobbjaival találkozott, és szoros meccsen nyert: a félidőben 16–16 volt az állás, és a folytatásban is fej-fej mellett haladtak a felek.

Az utolsó negyedórában valamelyest el tudott húzni a magyar csapat, amely végül megőrizte az előnyét, 28–27-re nyert.

A hazaiak legeredményesebbje a nyolc gólig jutó Matic Dávid lett. A fiatalok kedden Szlovákiával találkoznak majd.

(Kiemelt képünk forrása: MKSZ)