2024. május 21.

Kerékpársportok

2024-04-30 20:47

Takács Zsombor negyedik helyen zárt a Giro di Primaverán

A 18 éves Takács Zsombor negyedik helyet szerzett a junior országúti kerékpárosok számára 13. alkalommal kiírt, olaszországi Giro di Primaverán.

A San Vendemiano környéki 129 kilométeres, egynapos megmérettetésen 16 bringás hajrázott a győzelemért, köztük az MBH Bank Cycling Team 18 esztendős versenyzője, Takács Zsombor is, aki végül negyedikként ért célba. Takács remek formában teker mostanában, ugyanis április közepén szakaszt nyert a trencséni régióban rendezett viadalon  – számolt be a Magyar Kerékpáros Szövetség honlapján.

Zsombor csapattársa, Makrai Bálint a 43., míg a korosztályos magyar válogatottat erősítő Csáki Szabolcs a 45. pozíciót szerezte meg a Giro di Primaverán; összesen 47-en fejezték be a versenyt.

(Kiemelt képen: Takács Zsombor (bal szélen) Forrás: MBH Bank Cycling Team)