„Mini U20-as Eb” lesz az idei Baracsi-emlékverseny
A teljes magyar mezőny mellett további 15 nemzet birkózói képviseltetik magukat az U20-as szabad- és kötöttfogású, valamint női Baracsi Imre-emlékversenyen.
A tizenhat esztendővel ezelőtt elhunyt kiváló csepeli mesteredzőre, Baracsi Imrére emlékeznek majd az év második U20-as birkózó-válogatóversenyén résztvevő fiatalok a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián.
A hazai sportági szövetség (MBSZ) tájékoztatása szerint
hiszen azeri, fehérorosz, finn, francia, holland, horvát, lengyel, német, olasz, román, svájci, svéd, szerb, szlovák és török versenyzőkkel vehetik fel a versenyt a magyar reménységek.
A második Baracsi-emlékversenyt követően az említett országok sportolóival a hazai legjobbak közös edzőtáborban vehetnek részt, amelyre az igencsak nagy létszám miatt már Tatán, az olimpiai központban kerül sor.
(Kiemelt kép forrása: MBSZ)