UtánpótlásSport
2026. június 27.
  • instagram
U20-as női kézilabda-világbajnokság, Kína
Keresés:

Sportágak

Asztalitenisz

2025-09-08 11:59

Szántosi Dávid duplázott az U19-es évadnyitó versenyen

A budapesti Ormai-csarnokban rendezték meg az U19-es fiú asztaliteniszezők évadnyitó versenyét.

A hazai szövetség beszámolója szerint a múlt hét végén rendezték meg az U19-es fiú asztaliteniszezők évadnyitó versenyét a budapesti Ormai-csarnokban.

Az eseményen 74 induló mérette meg magát.

Szántosi Dávid egyesben és párosban (Wei Chen Yu oldalán) is aranyérmet szerzett,

rajta kívül Kizakisz Georgiosz, Gergely Márk és Poór Balázs is kétszer állhatott fel a dobogó valamely fokára.

Az eredmények ITT böngészhetők.

(Kiemelt képünkön: Szántosi Dávid a dobogó tetején Forrás: MOATSZ)