UtánpótlásSport
2025. szeptember 18.
  • instagram
Keresés:

Sportágak

Labdarúgás

2025-09-18 12:17

Javier Mascherano Pintér Dánielről beszélt

A Seattle ellen nem lépett pályára az Inter Miamiban a 18 éves Pintér Dániel, a támadó helyzetéről a csapat vezetőedzője, Javier Mascherano beszélt.

A Charlotte elleni (0–3) debütálás után szerdán nem lépett pályára a Seattle Sounders ellen 3–1-re megnyert mérkőzésen Pintér Dániel, pedig a szakértők szinte biztosak voltak benne, Javier Mascherano ezúttal is beveti a fiatal támadót. Az Inter Miami Lionel Messi vezérletével magabiztosan győzte le a Seattle-t, a 194-szeres argentin válogatott gólt is szerzett, ám a szakmai stáb a hajrában nem a 18 esztendős magyar támadót, hanem a 19 éves, a nyáron igazolt ugyancsak argentin Mateo Silvettit küldte pályára – írja az NSO.

Pintér Dániel az MLS-ben érvényben lévő szabály miatt nem játszott, hiszen a második csapat futballistái mindössze két tétmérkőzésen léphetnek pályára a felnőttcsapatban, azt követően a klubnak döntenie kell, vagy új szerződést köt a tehetséggel, vagy visszaküldi a második csapathoz. Pintér a hétvégén a DC United ellen léphet pályára ismét az Inter Miamiban.

(Kiemelt képünk forrása: Inter Miami FC)