Mindkét fél bizakodó a Brugge–Real Madrid ifi BL-döntő előtt
Hétfő este a belga Club Brugge és a spanyol Real Madrid labdarúgócsapata csap össze az ifjúsági Bajnokok Ligája lausanne-i fináléjában.
Az UEFA Ifjúsági Liga a svájci Lausanne városában zajló négyes fináléjának elődöntőjében
A döntőt hétfőn 18 órai kezdettel rendezik és az összecsapás előtt mindkét fél bizakodik a trófea elhódításában.
„Természetesen fantasztikus lesz döntőt játszani a Real Madrid ellen – nyilatkozta Laurens Goemaere, a Club Brugge csapatkapitánya az uefa.com-nak. – A Real Madrid hatalmas névnek számít a futballban, talán a legnagyobbaknak. De ez még csak jobban motivál minket arra, hogy meglepjük őket, és megmutassuk, milyen jó a kis Club Brugge. Nagyon nehéz mérkőzésre számítok, mindkét félnek meglesznek a lehetőségei, a semleges szurkolók jól fognak szórakozni.”
„Tudjuk, hogy a Brugge nagyon erős csapat, 4–0-ra legyőzték az Atlético Madridot is – mondta Javier Navarro, a Real Madrid kapusa. – Nagyon kemény és kiélezett mérkőzésre számítunk, de megvan az elképzelésünk az ellenünk tervezett játékukról. Készen állunk rá, hogy kimenjünk a pályára és megpróbáljuk legyőzni őket.”
(Kiemelt kép forrása: uefa.com)