2026-06-23 10:49
Értékes tapasztalatokat szereztek az U17-esek Szicíliában
Négy magyar U17-es fiú ökölvívó mérette meg magát a cataniai Mediterrean Boxing Tournamenten.
A Magyar Ökölvívók Szövetsége Facebook-oldalán számolt be róla, hogy befejeződött az U17-es fiú ökölvívó-válogatott négy tagja számára a cataniai Mediterrean Boxing Tournament, amit a helyszínen nemzetközi edzőtábor előzött meg. A csapattal Dorkó Péter edző utazott el.
A magyar fiatalok remekül teljesítettek a körmérkőzéses lebonyolítású tornán:
Asztalos Hunor, Somodi Zalán és Lóránt Levente is aranyérmet szerzett, míg Khalil László másodikként zárt.
Az U17-es korosztálynak október első felében rendeznek Európa-bajnokságot Montenegróban.
(Kiemelt képünk forrása: MÖSZ)