2026-06-26 16:26
Kölcsey: egy igazán aktív iskola
A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumban a Magyar Diáksport Szövetség – a MOL - Új Európa Alapítvány által támogatott – Aktív Iskola programjának keretén belül tartottak sportnapot.
Még a nyári szünet előtt egy teljes délelőttön át a mozgásé volt a főszerep a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumban. A sportnapot a Magyar Diáksport Szövetség Aktív Iskola programjának keretein belül tartották meg a VI. kerületi intézményben. Az eseményen részt vett az iskola korábbi diákja, Telegdy-Kapás Boglárka olimpiai bronzérmes, világbajnok úszó is.
(Kiemelt képünk fotósa: Máj Tamás)