Az utánpótlásedzők közül Kocsis Márta, Agócs Mihály, Harsányi Mária, Jámbor Gyöngyi és Papp András vehetett át díjat.
Az utánpótlásedzők közül Kocsis Márta, Agócs Mihály, Harsányi Mária, Jámbor Gyöngyi és Papp András vehetett át díjat.
Ünnepélyes keretek között, a Magyar Sport Házában adták át A hónap utánpótlásedzője augusztusi díját: a kitüntető cím Kuttor Csaba triatlontréneré lett.
Korényi Balázs vízilabdatréner kapta A hónap utánpótlásedzője júliusi díját.
Az elismerésre Gulyás István kézilabda-, Kuttor Csaba triatlon- és Tibolya Péter öttusaedző aspirál.
Ünnepélyes keretek között, a Magyar Sport Házában adták át A hónap utánpótlásedzője júliusi díját; a kitüntető cím Korényi Balázs vízilabdatréneré lett.
Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a A hónap utánpótlásedzője díj átadóján forgatott; a kitüntetés Martinkó Gábor kenutréneré lett.
A kuratórium megnevezte A hónap utánpótlásedzője díj júliusi kiírásának három jelöltjét.
Ünnepélyes keretek között, a Magyar Sport Házában adták át A hónap utánpótlásedzője júniusi díját; a kitüntető cím Martinkó Gábor kenutréneré lett.
Ünnepélyes keretek között, a Magyar Sport Házában adták át A hónap utánpótlásedzője májusi díját az alapítók képviselői.
Az elismerésre Bökfi János súlyemelő-, Martinkó Gábor kenu- és Szilágyi Zoltán kézilabdaedző aspirál; a győztes kilétére az alapítók voksolása után derül fény.