Ötödik alkalommal írták ki a Szentkirályi Tehetségprogramot, amelybe várják a legtehetségesebb hazai utánpótlás-sportolók jelentkezését.
Ötödik alkalommal írták ki a Szentkirályi Tehetségprogramot, amelybe várják a legtehetségesebb hazai utánpótlás-sportolók jelentkezését.
A 17 éves Mozolai Berta is kivette a részét a felnőtt női válogatott divízió I/A-s vb-n sikeréből; a magyar csapat másodikként kiharcolta a feljutást az elitbe.
A Frankfurter Rundschau cikke szerint elképzelhető, hogy a német csapat új fiatal igazolásait egyből kölcsönadja a nyáron – köztük Lisztes Krisztiánt.
A Budakalász legyőzésével a balatonboglári NEKA már biztosan alapszakaszgyőztesként jut be az U18-as fiú kézilabda-bajnokság négyes döntőjébe.
A Szerbiában megrendezett felnőtt ökölvívó Európa-bajnokságon a magyar csapat legfiatalabb tagjaként lépett ringbe a Vasas 19 éves bunyósa, Kovács Kruzító.
Hamarosan véget érnek a korosztályos kiemelt bajnokságok, a felcsútiak győzelme biztos az U19-esek között, azonban a többi ligában még akadnak nyitott kérdések.
A NEKA 18 éves átlövője, a kézilabdás családból érkező Faragó Lea nem szeppent meg élete első teljes NB I-es idényében, máris letette a névjegyét az élvonalban.
Szeleczki Szabina (18) remek formában kezdte az idei junior Európa-kupa-szezont: a döntőig menetelt és ezüstérmes lett Lignanóban.
Bánhidi Ákos, a short track-válogatott szakmai vezetője szerint az utánpótlássikerek még nem garantálják a felnőttmezőnybe való könnyű és eredményes átmenetet.
Az U19-es tollaslabda-válogatott alapemberként várja 2024 legfontosabb versenyeit Horváth Csanád, aki jó formában kezdte az évet.