Az NKA Pécs nyerte a junior leány kosárlabda-bajnokság országos döntőjét, az ezüstérmet a Soproni Darazsak Sportakadémia szerezte meg.
Az NKA Pécs nyerte a junior leány kosárlabda-bajnokság országos döntőjét, az ezüstérmet a Soproni Darazsak Sportakadémia szerezte meg.
Összesen öt korosztályos kézilabda-világversenyen szurkolhatunk majd magyar csapatoknak a következő hónapokban.
Jókora meglepetésre a Cegléd zárt az élen az alapszakasz végén az U20-as bajnokság B-csoportjában, és ezzel egyenes ágon kivívta az országos döntőbe jutást.
A Diósgyőr 18 esztendős támadója, Fekete Vince a Debrecen elleni bajnokin góllal mutatkozott be az NB I-ben.
A Törökországban megrendezett felnőtt és korosztályos gyalogló csapat-világbajnokságon több magyar utánpótláskorú atléta is bizonyíthatott.
A luxemburgi nemzetközi utánpótlás asztalitenisz-bajnokságon Lei mellett Barcsai Sophie is dobogóra állhatott.
A DVSC védője az Utánpótlássportnak beszélt a terveiről, az élvonalbeli céljairól, valamint a vezetőedzőtől kapott bizalomról, amivel élni tudott.
Az U18-as válogatott magabiztosan verte a japánokat a dániai, divízió I/A-csoportos vb záró játéknapján, így a mieink a negyedik helyen zártak a másodvonalban.
Míg a női kézilabda NB I-ben több utánpótláskorú játékos is fontos szerepben bizonyíthat, addig a férfiélvonalban kevesebb lehetőséget kapnak a fiatalok.
Megtartották a román-görög közös rendezésű, U18-as leány röplabda Európa-bajnokság sorsolását; a magyar csapat Krétán harcolhat majd a továbbjutásért.