Sportágmenü:

21:16 KÉZILABDA: A fiúk mezőnyében is már csak két csapatnak volt esélye bajnoki aranyérmet nyerni – a NEKA és a Telekom Veszprém egyaránt egy-egy arany- és ezüstérmet vihetett haza. » 20:56 LABDARÚGÁS: Szenegál válogatottja legyőzte a kolumbiaiakat a lengyelországban zajló U20-as világbajnokságon » 20:34 RÖPLABDA: A Kecskemét és a Békéscsaba örülhetett az U19-es fiú és leány bajnoki hatos döntő végén. » 20:21 KÉZILABDA: A bajnoki címek a NEKA és az FTC között dőltek el a leány korosztályos bajnokságban – az ifjúságiak között a zöld-fehérek, míg a serdülőknél a Nemzeti Kézilabda Akadémia vitte a prímet. » 19:53 TORNA: Megvan a fiúk szűkített kerete a győri junior-világbajnokságra! » 19:46 VÍVÁS: Pusztai Liza bronzérmet szerzett a felnőtt kardozók moszkvai Grand Prix-versenyén. » 19:45 AEROBIK: Két magyar bronzérem született a juniorok között a bakui Európa-bajnokságon » 19:29 CSELGÁNCS: Vég Zsombor (100 kg) első éves juniorként szerzett ezüstérmet a celjei felnőtt Európa-kupa-viadalon » 19:24 VÍVÁS: Tarolt a Vasas SC az újonc kardozók országos bajnokságán » 19:20 BIRKÓZÁS: Szél Anna első éves juniorként vesz részt a másfél hét múlva kezdődő pontevedrai Európa-bajnokságon – az új kategóriában is érmet szeretne nyerni. » 18:30 KAJAK-KENU: Véget ért az ifjúsági válogató Szolnokon » 17:50 KOSÁRLABDA: A Vasas Akadémia legyőzte a hazai pálya előnyét élvező Debreceni KA együttesét a fiúk bajnoki nyolcas döntőjének aranycsatájában. » 17:46 KÉZILABDA: Az ifjúsági négyes döntőkben sem tudott duplázni a NEKA alakulata »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]