object(stdClass)#1361 (18) { ["term_id"]=> &int(6) ["name"]=> &string(11) "Szakszemmel" ["slug"]=> &string(11) "szakszemmel" ["term_group"]=> int(0) ["term_order"]=> string(1) "0" ["term_taxonomy_id"]=> int(6) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> &string(45) "Szakszemmel oldal alá tartozó bejegyzések." ["parent"]=> &int(0) ["count"]=> &int(190) ["object_id"]=> int(307715) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> &int(6) ["category_count"]=> &int(190) ["category_description"]=> &string(45) "Szakszemmel oldal alá tartozó bejegyzések." ["cat_name"]=> &string(11) "Szakszemmel" ["category_nicename"]=> &string(11) "szakszemmel" ["category_parent"]=> &int(0) }
Decathlon

Sportágmenü:

13:33 CSELGÁNCS: Farkas Szilvia (+70 kg) finalista, Vit Lili (63 kg) elődöntős a győri ifjúsági Európa-kupa-versenyen » 13:15 CSELGÁNCS: Két magyar fiú is elődöntőbe jutott a 90 kg-os súlycsoportban a győri ifjúsági Európa-kupa-verseny második napján » 13:03 LABDARÚGÁS: A PSG is vinné a Dortmund klasszisát, Jadon Sanchót (19) » 12:05 TENISZ: A Play and Stay második napján is izgalmas küzdelmeket láthattunk a Nemzeti Edzés Központban » 12:18 LABDARÚGÁS: Már a 3. percben kialakult a végeredmény az U19-es kiemelt bajnokság 10. fordulójában az FTC–ETO rangadón, amelyen a második félidőre végképp elveszett a játék, így a győztes ferencvárosiak mestere is elégedetlenségének adott hangot. » 11:16 TENISZ: Velcz Zsombor (17) is ITF-tornagyőzelemmel zárta a hetet » 10:22 LABDARÚGÁS: Európai és dél-amerikai rangadóval zárul a brazíliai U17-es világbajnokság » 10:31 MŰKORCSOLYA ÉS JÉGTÁNC: Éremesőt hozott a legfiatalabbak két rangos versenye; a Sebestyén Korcsolya SE nyolc érmet, közte öt aranyat nyert Miskolcon. » 09:47 TENISZ: Udvardy Luca (14) dupla tornagyőzelmet aratott az antiguai 5-ös ITF-juniorversenyen » 09:02 LABDARÚGÁS: A RB Salzburg 100 millió eurót is elkérhet Haalandért (19) » 09:11 TÉKVANDÓ: A 17 évesen felnőtt Eb-bronzérmet nyert Józsa Levente elmondta, hogy a már inkább az észre alapozó felnőttmezőnyben jobban érzi magát. »
11.16.
21:02 KÉZILABDA: Nagyon biztató első félidő után csak öt góllal nyert a Vác női csikócsapata az EHF-kupában a török Kastamonu Belediyesi elleni visszavágón, és kis különbséggel elúszott a továbbjutás. » 20:48 VÍVÁS: Az ötödik helyen végzett a leány kardcsapat az európai kadét körverseny szófiai állomásán » 19:55 VÍVÁS: Fővárosi sikereket hozott a juniorkorú tőrözők országos bajnoksága »
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: [email protected]