A szerb kapitány két játékost is az U21-hez irányított
A Magyarország elleni, szombati Eb-selejtezőre készülő szerb labdarúgó-válogatott hétfői edzése után két játékost az U21-es válogatotthoz irányított Dragan Sztojkovics szövetségi kapitány.
A Szerb Labdarúgó Szövetség beszámolója szerint Dragan Sztojkovics szövetségi kapitány a szerb válogatott hétfői edzése után elbeszélgetett a szerb válogatottban korábban még nem szerepelt 20 esztendős Partizan-védővel, Mihajlo Iliccsel és a nagy rivális Crvena zvezda szélsőjével, a 21 éves, kétszeres válogatott Sztefan Mitroviccsal. A szakember a két tehetségnek elmondta, hosszú távon számol velük az első csapatnál, a szerb futball jövőjét jelentik, de jelenleg az U21-es válogatottnak van rájuk nagyobb szüksége, mert a korosztályos nemzeti együttesre is fontos Eb-selejtezők várnak Anglia (október 12.) és Észak-Írország (október 16.) ellen – írja az NSO.
Ezért a két játékos keddtől már Dusan Djordjevics szövetségi edző keretével készül, így a Magyarország elleni, szombati Eb-selejtezőn biztosan nem játszanak majd. Változás esetleg sérülés esetén fordulhat elő. A szerb U21-es válogatott szeptemberben az Azerbajdzsán elleni 2–0-s győzelemmel kezdte a 2025-ös korosztályos Eb selejtezőit, mindkét gólt Ilics szerezte.
(Kiemelt képünkön: Dragan Sztojkovics a hétfői edzés után elbeszélgetett Mihajlo Iliccsel (balra) és Sztefan Mitroviccsal (középen) Fotó: fss.rs)