2024. május 2.

2023-12-02 11:08

Magda Boldizsár három aranyat nyert a rövid pályás ob harmadik napján

A BVSC-Zugló versenyzője, Magda Boldizsár 200 m gyorson, 50 m pillangón, valamint a 4x100-as gyorsváltóval is aranyérmet szerzett az utánpótláskorú úszók rövid pályás országos bajnokságának harmadik napján.

Az utánpótláskorú úszók szegedi rövid pályás országos bajnokságának harmadik napja a BVSC-Zugló verenyzőjének, Magda Boldizsárnak sikerült a legjobban, aki 200 m gyorson, 50 m pillangón, valamit a 4x100-as gyorsváltóval is aranyérmes lett. Szintén pénteken tartották a 200 m férfi mell döntőjét, amelyet a felnőtt rövid pályás ob-n is első Sámóczi Milán (Kőbánya SC, de már a Vasassal készül) magabiztosan nyert meg. A 400 m férfi vegyes döntőjében pedig nagy csatában győzött a BVSC-s Kós Olivér

A Szegedi Úszó Egylet kiválósága, Pádár Nikolett a papírformának megfelelően nyert 200 m női gyorson, Zsebők Laura (Hullám 91) pedig 200 m mellen ért be elsőként. Az 50 m pillangó győztese Drommer Lili Eszter (Budaörsi SC), míg a 400 m vegyesé a Elekes Tamara (BVSC-Zugló). A 4x100 m női gyorváltót a Budafóka XXII. SE nyerte.