2024. április 30.

Jégkorong U20-as jégkorong-világbajnokság

2023-12-12 11:40

„Nincs miért leszúrni senkit, jól melóztunk hatvan percig” – Ladányi Balázs az U20-asok osztrákok elleni vb-veresége után

Az U20-as jégkorong-válogatott utolsó percben kapott góllal maradt alul az osztrákokkal szemben a hazai rendezésű divízió I/A-csoportos világbajnokság második játéknapján. Ladányi Balázs szövetségi edző elmondta, elsősorban a csapat támadójátéka miatt van hiányérzete.

A kazahoktól elszenvedett 5–2-es nyitó vereség után az U20-as jégkorong-válogatott hétfő este az osztrákokkal játszott a budapesti divíziós I/A-s világbajnokság második fordulójában. Ladányi Balázs csapata sokáig jól tartotta magát, és 2–2-re állt a mérkőzésen, mígnem az utolsó percben szerzett góllal végül az ellenfél nyerte meg a meccset (2–3).