2024. május 2.

Asztalitenisz

2023-12-23 16:49

Poór Balázs és Szuhanyik Gréta nyerte a legjobb serdülők évzáró versenyét

A szombathelyi Poór Balázs nyerte az U15-ös fiúk top 24-bajnokságát, míg a pécsi Szuhanyik Gréta zárt az első helyen a lányok top 16-versenyén.

A hazai korosztályos ranglista első két helyén álló, Varga Botond és Gergely Márk távollétében a Szombathelyi Asztalitenisz Kör játékosa, Poór Balázs veretlenül győzött az U15-ös fiúk top 24-bajnokságán, a budapesti Ormai László Asztalitenisz Csarnokban. Másodikként Fegyver Zsombor (KSI), harmadikként Pricz László (Pécsi EAC) és Arany Borisz (Debreceni AK) végzett.

Poór Balázs győzött az U15-ös fiúk top24-bajnokságán Forrás: PEAC

Az U15-ös lányok top 16-bajnokságán a PEAC reménysége, Szuhanyik Gréta diadalmaskodott, méghozzá százszázalékos mérleggel. György Nikolett (Debreceni AK) lett a második, míg Bender Borostyán (Debreceni AK) és Dohóczki Nóra (Budaörsi SC) a harmadik.

(Kiemelt képen: Szuhanyik Gréta nyerte az U15-ös leány top16-bajnokságot Forrás: PEAC)