2024. május 5.

2023-12-30 16:06

A BVSC-Zugló lett a rövid pályás utánpótlás országos bajnokság legeredményesebb klubja – VIDEÓ

Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja edzésen látogatta meg a BVSC-Zugló fiatal úszóját, Magda Boldizsárt, aki a rövid pályás ifjúsági ob-n tíz aranyérmet szerzett, a nyolcszoros győztes Kovács Botondot, valamint az egyesület szakosztályvezetőjét, Nagy Pétert.

Az utánpótláskorú úszók rövid pályás országos bajnokságon 48 érmet nyertek a BVSC-Zugló úszói, ezzel a fővárosi szakosztály lett az ob legeredményesebb klubja. A M4 Sporton látható Jövünk!-magazin stábja edzésen látogatta meg a 18 éves Magda Boldizsárt, aki tíz aranyérmet szerzett, a nyolcszoros győztes, 16 esztendős Kovács Botondot, valamint az egyesület szakosztályvezetőjét, Nagy Pétert.

(Kiemelt képünkön: Magda Boldizsár Forrás: MÚSZ)