UtánpótlásSport Öttusa: Zemán Zóra arany-, Mészáros Emma ezüstérmes a barcelonai U19-es Eb-n!
2024. július 27.
OLIMPIAI JÁTÉKOK, PÁRIZS (FRANCIAORSZÁG)

2024-02-07 19:08

Kikaptak a görögöktől az U17-es lányok

Az U17-es leány labdarúgó-válogatott háromgólos vereséget szenvedett a görögök otthonában.

Görögországban lépett pályára edzőmérkőzésen az U17-es leány labdarúgó-válogatott. Gajdóczi Tibor együttese az idei első felkészülési meccsét játszotta a házigazda görögök ellen, és nem sok sikerélményben volt része. Az mlsz.hu beszámolója szerint a magyar csapat gyengén kezdett, a görög válogatott már az első percektől kezdve lendületesen játszott, és hamar meg is szerezte a vezetést.

A félidőben 3–0 volt az állás a vendéglátók javára, és az eredmény a második játékrészben már nem változott.

A magyar lányok egy kapufáig jutottak.

Nem igazán ment a magyar lányoknak a görögök ellen Forrás: mlsz.hu

„Nem kezdtük jól a mérkőzést, fásultak, tompák voltunk – nyilatkozta a mérkőzés után Gajdóczi Tibor szövetségi edző. – Gyors, könnyű gólokat kaptunk, a második félidőre azonban sikerült valamennyire rendezni sorainkat. Kiegyenlítettebbé vált a játék, de nem tudtunk szépíteni. Három 2009-es játékos mutatkozott be ezen a mérkőzésen, akiknek viszont gratulálok első U17-es válogatottságuk alkalmából.”

A két csapat pénteken újra összeméri az erejét.