UtánpótlásSport
2026. április 16.
  • instagram
Keresés:

Sportágak

Labdarúgás

2026-04-16 14:47

Pécsi Ármin a Sevilla kiszemeltjei között

A Liverpool 21 éves kapusa, Pécsi Ármin sajtóhírek szerint a spanyol Sevilla csapatához kerülhet kölcsönbe.

A 21 éves labdarúgó, Pécsi Ármin 2025 nyarán szerződött Liverpoolba, ahol az első csapatban még nem lépett pályára, csak a meccskerettagságig jutott. A „vörösök” U21-es gárdájában az idény során 16 mérkőzésen lépett pályára, ebből négy alkalommal nem kapott gólt, összesen pedig 29-szer kellett a hálóba nyúlnia – írja az NSO.

A jelenlegi évadban pocsék teljesítményt nyújtó, a kiesés elől menekülő, jelenleg a 16. helyen álló Sevilla az As cikke szerint két kapust is keres. Örjan Nyland szerződése júniusban lejár a Sevillával, és nagy valószínűséggel Odiszeasz Vlahodimosz is távozik a klubtól.

A spanyol lap kiemeli Pécsi 190 centiméteres magasságát és úgy jellemzi:

kiválóan teljesít a levegőben, fürge a kapufák között, és jó a lábmunkája is.

Pécsi Ármin nyáron, kölcsönben érkezhet Sevillába Liverpoolból, ahová 2030-ig köti a megállapodása. Az As arról ír még, hogy rajta kívül egy tapasztaltabb kapus is csatlakozhat a kerethez.

(Kiemelt képünk forrása: MLSZ)