2026-06-25 11:44
Az Eb-felkészülés célegyenesében az U18-as leányválogatott
Az elmúlt napokban hazai rendezésű Héraklész-tornán szerepelt az Európa-bajnokság előtt áll U18-as leány röplabda-válogatott.
A Magyar Röplabda Szövetség beszámolója szerint az elmúlt napokban Érden szerepelt Héraklész-tornán a magyar U18-as leány röplabda-válogatott.
A Kőnig Gábor szövetségi edző vezette csapat Spanyolországgal és Szlovákiával is két meccset játszott,
előbbit mindkétszer 3:0-ra, utóbbit előbb 3:0-ra, majd 3:1-re győzte le.
Az együttes július elsejétől korosztályos Európa-bajnokságon szerepel Litvániában.
(Kiemelt képünket készítette: Tumbász Hédi)