Janzsó, Ferletyák és Babay-Bognár is a TFSE-nél folytatja
Janzsó Alíz (19), Ferletyák Zita (18) és Babay-Bognár Kinga (18) személyében három korosztályos válogatott reménységet szerződtetett a TFSE NB I/A-csoportos női kosárlabdacsapata.
A Sopronból érkező Völgyi Lili után újabb fiatal játékosok leigazolását jelentette be a női kosárlabda NB I-ben szereplő TFSE együttese. Szintén a Darazsak Sportakadémiától érkezik majd a fővárosba a 2007-es születésű, U20-as válogatott Janzsó Alíz, illetve az egyaránt 2008-as születésű, U18-as válogatott Ferletyák Zita és Babay-Bognár Kinga. Mindketten az Óbudai Kaszások neveltjei, ugyanakkor Babay-Bognár az előző szezont Amerikában, a Winston-Salem Christian középiskolai csapatánál töltötte, és egy tengerentúli idény tér haza a TFSE-hez.
(Kiemelt képen: Janzsó Alíz Fotó: Tóth Zsombor/Soproni Darazsak Sportakadémia)