A magyar vegyes csapat csoportmásodikként jutott tovább a svédországi U13-as asztalitenisz Eb-n.
A magyar vegyes csapat csoportmásodikként jutott tovább a svédországi U13-as asztalitenisz Eb-n.
Négy magyar játékossal a mezőnyben szerdán megkezdődik a svédországi Kostában az U13-as asztalitenisz Európa-bajnokság.
A budapesti Ormai-csarnokban rendezték meg az U15-ös asztaliteniszezők évadnyitó versenyét.
A hazai utánpótlás legnagyobb reménységeinek egyike, az U13-as Európa-ranglistát vezető Fazekas Lizett a jövőben horvát színekben folytatja a pályafutását.
A budapesti Ormai-csarnokban rendezték meg az U19-es fiú asztaliteniszezők évadnyitó versenyét.
Az Ormai László Asztalitenisz Csarnokban rendezték az U19-es lányok évadnyitó versenyét.
Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja az ifjúsági Európa-bajnokságot nyerő, 19 éves asztaliteniszezővel, Szántosi Dáviddal beszélgetett.
Fegyver Zsófia ezüst-, Ivanics Izabell bronzérmes lett az U13-asok mezőnyében az Otocecben zajló szlovén nemzetközi utánpótlás asztalitenisz-bajnokságon.
Az ifjúsági Eb-győzelmét követően Szántosi Dávid (19) már gőzerővel készül a pályafutása első felnőtt csapat Európa-bajnokságára, illetve a korosztályos vb-re.
Nem sok hiányzott az U13-as Fegyver Zsófiának az aranyéremhez a varasdi nemzetközi asztalitenisz-versenyen.