Szettveszteség nélkül ünnepelhetett bajnoki címet a Gyurkó Sándor vezette Kecskeméti Sportiskola csapata az U17-es fiúk kazincbarcikai országos döntőjében.
Szettveszteség nélkül ünnepelhetett bajnoki címet a Gyurkó Sándor vezette Kecskeméti Sportiskola csapata az U17-es fiúk kazincbarcikai országos döntőjében.
Győztes meccs nélkül és hét vereséggel az U16-os fiú röplabda-válogatott a 15. helyen fejezte be a jereváni korosztályos Európa-bajnokságot.
Már csak néhány nap van hátra a jereváni U16-os fiú Eb kezdetéig, amelyen a Gyurkó Sándor vezette magyar csapat is ott lesz a kontinens legjobbjai között.
Veretlenül csoportelső lett az U16-os fiúválogatott a grúziai selejtezőtornán, és ezzel kijutott a nyári Eb-re; Gyurkó Sándor szövetségi edzővel beszélgettünk.