Videó Házigazdaként a Budapesti Honvéd lett az aranyérmes a kadét fiúk országos döntőjében; az M4 Sporton látható Jövünk magazin stábja kérdezte a főszereplőket.
Videó Házigazdaként a Budapesti Honvéd lett az aranyérmes a kadét fiúk országos döntőjében; az M4 Sporton látható Jövünk magazin stábja kérdezte a főszereplőket.
Házigazdaként a Budapesti Honvéd szerezte meg a bajnoki címet a kadét fiúk országos döntőjében; a fővárosi piros-fehérek főszereplőit kérdeztük a siker kapcsán.
A Budapesti Honvéd hét ponttal győzte le a DEAC együttesét a kadét fiú kosárlabda-bajnokság döntőjében.
Az NKA Pécs 14 éves kosárlabdázója, Szopori Bence remekel a kadét fiúbajnokság rájátszásában, és mindemellett az U16-os válogatottnak is meghatározó játékosa.
A Soproni Sportiskola kadét fiúcsapata a felsőházi rájátszásban szerepel a korosztályos bajnokságban, és a nagy akadémiákkal szemben is megállja a helyét.
A kadét fiúbajnokság egyetlen veretlen csapataként nagyszerűen menetel a Budapesti Honvéd, és nagy reményekkel várja a tavaszi szezont a rájátszásban.
A Csata és a DVTK dominált ősszel a leánybajnokságokban, míg a fiúk között a junioroknál a DEAC és a Pécs, a kadétoknál a Sopron és a Honvéd áll az élen.
Veretlenül lett bajnok az NKA Pécs kadét fiúcsapata, amelynek sikerében főszerepet vállalt Inalegwu Noel, akit az országos döntő MVP-jének is megválasztottak.
A házigazda NKA Pécs otthon tartotta a bajnoki címet a kadét fiú kosarasok országos döntőjében, miután a fináléban 28 ponttal legyőzte a DEAC-ot.
Az ősszel még sérülések hátráltatták a pécsi Gáspár Vincét, aki mostanra túl van a nehézségeken, és mind jobb formát mutat a kadétbajnokság rájátszásában.