A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.
A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.
A fiúk között a Pénzügyőr SE, míg a lányok mezőnyében a Vasas röplabdacsapata nyerte az U15-ös korosztály hét végi országos döntőjét.