Az olimpiai bronzérmes Kenderesi Tamás és a váltóban vb-ötödik Jászó Ádám nyomdokaiban járva jelenleg Hartmann Máté a pécsi utánpótlás legnagyobb reménysége.
Az olimpiai bronzérmes Kenderesi Tamás és a váltóban vb-ötödik Jászó Ádám nyomdokaiban járva jelenleg Hartmann Máté a pécsi utánpótlás legnagyobb reménysége.
Sillei Janka aranya mellett két másik magyar érem is született pénteken a görögországi Loutrakiban zajló U15-ös birkózó Európa-bajnokságon.
Az első komoly megméretésen túl vannak a kajak-kenu utánpótlás legjobbjai, akiknek nincs idő a pihenésre, hiszen közelednek az újabb kiemelt versenyek.
Csehország, Lengyelország, Szlovákia és Magyarország legjobb 14-15 éves úszói, úgy is, mint leendő olimpikonok versengenek a Tüske Uszodában e hét végén.
A második csoportmérkőzését megnyerte a Puskás Akadémia a belga Genk ellen a Puskás-Suzuki-kupán.
Újabb négy évre választotta meg a közgyűlés Csampa Zsoltot a Magyar Vívó Szövetség elnökének.
A Mesterfogások című sorozatunkban ezen a héten Kőnig Gábor, a Vasas röplabdatrénere osztja meg a gondolatait a tanulás és a sport egyensúlyáról.
A 17 éves kanadai Summer McIntosh csütörtökön Torontóban ismét megdöntötte a 400 méteres női vegyesúszás világrekordját.
Rátgéber László, az NKA Pécs szakmai vezetője, a sportág legendás edzője úgy látja, hiányzik az átfogó, egységes szemlélet a hazai utánpótlás-nevelésben.
Véget ért a Puskás-Suzuki-kupa első napja: a Felcsúton zajló U17-es labdarúgótornán mind a hat csapat pályára lépett.