Véget ért a Puskás-Suzuki-kupa első napja: a Felcsúton zajló U17-es labdarúgótornán mind a hat csapat pályára lépett.
Véget ért a Puskás-Suzuki-kupa első napja: a Felcsúton zajló U17-es labdarúgótornán mind a hat csapat pályára lépett.
Ünnepélyes keretek között, a Magyar Sport Házában adták át A hónap utánpótlásedzője áprilisi díját: a kitüntető cím Kocsis Márta úszótréneré lett.
Az utolsó forduló rangadója dönt majd az U17-es leány kézilabda-bajnokság alapszakaszának első helyéről.
Sűrű volt a múlt hét a kenus Kiss Ágnesnek, aki előbb érettségit írt, utána két érmet, köztük egy aranyat szerzett a Szegeden megrendezett felnőttvilágkupán.
Két fordulóval az U18-as fiú kézilabda-bajnokság alapszakaszának vége előtt mindkét csoportban eldőlt, mely csapatok végeznek az első két helyen.
Az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja a tiszakécskei edzőtáborban látogatta meg az Európa-bajnokságra készülő junior férfi kézilabda-válogatottat.
A PSV Eindhoven U10-es és a Feyenoord U8-as labdarúgócsapatának edzője mesélt a holland utánpótlás-nevelésről.
Az U16-os fiú vízilabda-világbajnokság június 18-án kezdődik.
Távozik a NEKA-tól az NB I-ben szereplő 18 éves játékosuk, Pálmai Liza, aki nyártól az Érd együttesét erősíti majd.
Fordulókkal a bajnokság vége előtt bebiztosította aranyérmét a Puskás Akadémia U19-es csapata a korosztályos bajnokság kiemelt csoportjában.