Atlétika

2022-12-18 11:33

Kovács Ferenc Soma és Varga Gréta is negyedik lett a Milano Cross Challenge mezeifutó versenyen

Kovács Ferenc és Soma Varga Gréta is negyedik helyen végzett a Milano Cross Challenge nevű mezeifutó versenyen – számolt be a Magyar Atlétikai Szövetség a hivatalos honlapján. Egy héttel a torinói mezeifutó Európa-bajnokság után az SVSE két fiatal atlétája Milánóban állt rajthoz. A tizennyolcéves Kovács Ferenc Soma az 5 kilométeres távot 14:18 perc alatt teljesítette, így alig nyolc másodperccel maradt le a dobogóról a 119 fős mezőnyben. A 2004-es születésű Varga Grétának kilenc másodperccel a bronzérmes után ért célba, időeredménye 16:36 perc volt.

(Kiemelt kép: Kovács Ferenc Soma és Varga Gréta. Forrás: MASZ)