2024. május 17.

2023-07-21 20:48

Magyarország elvesztette első mérkőzését Montenegró ellen a fiúk B-divíziós U18-as Európa-bajnokságán

Az U18-as fiúválogatott péntek délután Montenegró ellen kezdte meg a korosztályos B-divíziós Európa-bajnokságot a portugáliai Matosinhosban – számolt be a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége. Az első negyedet 23–17-re Montenegró nyerte, majd előnyét növelve a félidőt 42–34-es vezetéssel zárta. A magyar válogatott bár a harmadik negyedet gyengén kezdte, a hajrában fokozatot váltott és a különbséget 4 pontra csökkentette (53–49). A negyedik negyedben, a mérkőzés 32. percében ugyan sikerült az egyenlítés (53–53), a montenegróiak ezúttal ellenállhatatlannak bizonyultak.

MagyarországMontenegró 5771 (1723, 1719, 1511, 818)