A Mestermunka című sorozatunkban ezen a héten Nagy Attilát, a békéscsabai női röplabdázás felemelkedésében kulcsszerepet vállaló, kiváló szakembert mutatjuk be.
A Mestermunka című sorozatunkban ezen a héten Nagy Attilát, a békéscsabai női röplabdázás felemelkedésében kulcsszerepet vállaló, kiváló szakembert mutatjuk be.
A BRSE nyerte az U20-as női bajnokság újpesti országos döntőjét, miután a fináléban négyjátszmás meccsen legyőzte a Vasast, ezzel pedig bajnoki címet védve.
A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.
Az U20-as és az U13-as bajnokságban a Vasas, míg az U17-esek és az U15-ösök mezőnyében a Békéscsaba csapata zárta az élen az középszakaszt.
A leány röplabdázók három legidősebb utánpótlás-korosztályában (U20, U17 és U15) egyaránt a Békéscsaba csapata lett a bajnok.
A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, míg a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata nyerte az U15-ös röplabdázók országos döntőjét.
A korábbi kiváló kosaras apuka nyomdokaiba lépve jól veszi az akadályokat Békéscsabán a 17 éves röplabdázó, Németh Luca.
Duplázni tudott a Békéscsaba: az U17-es után az U20-as országos döntőt is megnyerték a viharsarki leány röplabdázók.
Az évadban korábban gyakran botladozó Békéscsaba az országos döntőben mutatta a legjobb formáját, és bajnoki címet ünnepelhetett az U17-es leánybajnokságban.
A fináléban a Vasast felülmúlva a Békéscsaba győzött az Újpesten rendezett U17-es leány röplabda országos döntőben.