Remekeltek a debreceni ifjúsági úszó országos bajnokságon a kisebb, vidéki klubokból kikerülő fiatalok, így mások mellett a békéscsabaiak is halmozták érmeket.
Remekeltek a debreceni ifjúsági úszó országos bajnokságon a kisebb, vidéki klubokból kikerülő fiatalok, így mások mellett a békéscsabaiak is halmozták érmeket.
Az úszók ifjúsági ob-jének szerdai nyitónapján Petróczki Zsombor korosztályos csúcsot ért el, Kokas Fanni és Papp Sebestyén pedig két aranyéremmel kezdett.