A Boros Márton János, Péli Nimród, Fekete Zalán alkotta magyar csapat bronzérmes lett a skeet trió versenyszámban az U18-as koronglövő Eb-n Eszéken.
A Boros Márton János, Péli Nimród, Fekete Zalán alkotta magyar csapat bronzérmes lett a skeet trió versenyszámban az U18-as koronglövő Eb-n Eszéken.
Kocsi-Horváth Lujza és Péli Nimród kettőse bronzérmet szerzett az Eszéken zajló U18-as koronglövő Eb skeetversenyében.
Ternák Tamás a hatodik helyen végzett a skeetlövők franciaországi junior Európa-bajnokságán.
Nyolcadik lett a fiú skeetcsapat a lonatói junior koronglövő Eb-n, egyéniben a 27. Ternák Tamás volt a legjobb magyar.