A kuratórium megnevezte A hónap utánpótlásedzője díj márciusi kiírásának három jelöltjét.
A kuratórium megnevezte A hónap utánpótlásedzője díj márciusi kiírásának három jelöltjét.
Az A-Plast Ikarus két ígérete, Marton Zsófi és Keserű Mirabella is duplázott a korosztálya téli dobó ob-ján.
Új nevet kapott hazánk egyik legmodernebb sportlétesítménye: a jövőben Zsivotzky Gyula olimpiai bajnok kalapácsvető nevét viseli a Nemzeti Atlétikai Központ.
Bejutott a lengyelországi fedett pályás atlétikai világbajnokság döntőjébe a 4x400-as férfiváltó, amely tagja a 20 éves Kovács Áprád.
A súlylökésben U18-as csúcstartó és felnőttbajnoki bronzérmes Marton Zsófit edzésen látogatta meg az M4 Sporton látható Jövünk! magazin stábja.
A 20 éves Kovács Árpád a 18. helyen zárt 400 méteres síkfutásban a Torunban zajló felnőtt fedett pályás atlétikai vb-n.
A 22 éves gerelyhajító, Kövér Fanni a hazai téli ob után a ciprusi Európa-kupa U23-as mezőnyében is a második helyen zárt.
A ciprusi dobó Európa-kupáról három magyar fiatal atléta is éremmel térhet haza.
Tizenhat atléta képviseli a magyar színeket a hétvégén Nicosiában esedékes dobó Európa-kupán.
A 17 éves Horváth Botond távolugrásban megjavította az U18-as hazai rekordot, majd aranyérmet szerzett a felnőtt fedett pályás országos bajnokságon.