A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.
A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.
Nagy utat járt be az évadban a TFSE U20-as férficsapata, ugyanis a másodosztályból indulva, a tavasszal az élvonalban is remekelnek Dobos Viktor tanítványai.
Az U20-as és az U13-as bajnokságban a Vasas, míg az U17-esek és az U15-ösök mezőnyében a Békéscsaba csapata zárta az élen az középszakaszt.
A hazai női röplabda-utánpótlás legnagyobb ígéretei közé tartozik a Vasas 16 esztendős ikerpárja, Zsombók Anna és Eszter.
Szerződtette a felnőttválogatott feladó Kiss Nórát (20) a Békéscsaba női röplabdacsapata.
Az U20-asoknál a TFSE, míg az U17-esek és az U15-ösök mezőnyében egyaránt a Kecskeméti Sportiskola zárta az élen a középszakaszt a korosztályos fiúbajnokságban.
Ötszettes csatában verve a Nyíregyházát, megszerezte a hatodik helyet a Vasas fiókcsapata az Extraligában; Zsombók Anna (16) boldogan nyilatkozott portálunknak.
Akár még ötödik is lehet a Vasas fiókcsapata a női Extraligában, de az óbudai fiatalok élvonalbeli kalandja a szezon végén biztosan véget ér.
Összesen nyolc utánpótláskorú, köztük három U18-as játékos került be a felnőtt női röplabda-válogatott bő keretébe a nyári felkészülés előtt.
A Mestermunka című sorozatunkban ezen a héten Karagics Mátyást, az elmúlt évtizedek egyik legeredményesebb hazai röplabdaedzőjét mutatjuk be.