A 19 éves Cziczlavicz Dávid a Vegyész RC Kazincbarcika röplabdacsapatából a cseh első osztályba igazolt.
A 19 éves Cziczlavicz Dávid a Vegyész RC Kazincbarcika röplabdacsapatából a cseh első osztályba igazolt.
Kőnig Gábor, az U18-as leány röplabda-válogatott szövetségi edzője kijelölte a nyári korosztályos Európa-bajnokságra készülő bő keretét.
A BRSE nyerte az U20-as női bajnokság újpesti országos döntőjét, miután a fináléban négyjátszmás meccsen legyőzte a Vasast, ezzel pedig bajnoki címet védve.
A fiúk között a Kecskeméti Sportiskola, a lányok mezőnyében a Békéscsabai RSE csapata győzött az U15-ös röplabdázók országos döntőjében.
Nagy utat járt be az évadban a TFSE U20-as férficsapata, ugyanis a másodosztályból indulva, a tavasszal az élvonalban is remekelnek Dobos Viktor tanítványai.
Az U20-as és az U13-as bajnokságban a Vasas, míg az U17-esek és az U15-ösök mezőnyében a Békéscsaba csapata zárta az élen az középszakaszt.
A hazai női röplabda-utánpótlás legnagyobb ígéretei közé tartozik a Vasas 16 esztendős ikerpárja, Zsombók Anna és Eszter.
Szerződtette a felnőttválogatott feladó Kiss Nórát (20) a Békéscsaba női röplabdacsapata.
Az U20-asoknál a TFSE, míg az U17-esek és az U15-ösök mezőnyében egyaránt a Kecskeméti Sportiskola zárta az élen a középszakaszt a korosztályos fiúbajnokságban.
Ötszettes csatában verve a Nyíregyházát, megszerezte a hatodik helyet a Vasas fiókcsapata az Extraligában; Zsombók Anna (16) boldogan nyilatkozott portálunknak.