22:23 JÉGKORONG: Az U18-as fiúválogatott legyőzte a lengyeleket az Olimpiai Reménységek Versenyén. » 20:49 KOSÁRLABDA: Győzelemmel kezdett az U16-os fiúválogatott a macedóniai B-divíziós Eb-n. » 20:10 VÍZILABDA: Harmadik helyen végzett a leány U18-as válogatott a dunaújvárosi felkészülési tornán. » 19:04 IFJÚSÁGI OLIMPIA,3X3-AS KOSÁRLABDA: Kis Attila Raul tizenhatodik lett a fiúk zsákolóversenyében. » 18:00 FORMA-1: A Forma-1-es pilóták tehetségesnek tartják Max Verstappent. » 16:42 JÉGKORONG: Az U18-as fiúválogatott ma Lengyelország ellen lép jégre az Olimpiai Reménységek Versenyén. » 15:24 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ATLÉTIKA: Halász Bence óriási fölénnyel nyerte meg a kalapácsvetés selejtezőjét. » 15:02 LABDARÚGÁS: Kikapott az Egyesült Államoktól az U18-as válogatott. » 14:32 IFJÚSÁGI OLIMPIA, 3x3-AS KOSÁRLABDA: Az ügyességi versenyben egyik magyar lány sem jutott a négyes fináléba. » 14:30 IFJÚSÁGI OLIMPIA, TENISZ: Stollár Fanny és lengyel partnere negyeddöntős vegyes párosban. » 13:58 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ATLÉTIKA: Luterán Petra holtversenyben negyedik helyen finalista magasugrásban. » 13:44 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ATLÉTIKA: Bácskay Zsófia Matild harmadik helyen jutott döntőbe kalapácsvetésben. » 13:34 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ATLÉTIKA: Tóth Lili Anna harmadikként került döntőbe 2000 méter akadályfutásban. » 13:33 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ASZTALITENISZ: Kikapott az Imre Leila, Szudi Ádám vegyescsapat, így nem jutott tovább a csoportjából. » 13:15 TENISZ: Sipos András és Tamás Bence is búcsúzott a negyeddöntőben a szarajevói U16-os versenyen. » 13:04 A HÓNAP MŰHELYE: A Dunaferr SE nagyszerű szakosztálya több kiváló kajakos-kenus társulatot megelőzve került fel a szavazólapra, és végül megnyerte a júliusi kiírást. » 13:01 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ÚSZÁS: Horváth Dávid biztosította helyét a döntőben 50 m mellen. » 12:22 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ÚSZÁS: Szilágyi Liliána remek idővel első helyen jutott döntőbe 100 m pillangón. » 12:20 RÖPLABDA: Magyar siker született az Eötvös-kupán. » 11:44 PROFIBOKSZ: Itthon nem tett nagyhangú nyilatkozatokat Nemesapáti Nobert, de Amerikában ez hozzátartozik a show-hoz - állítja a tizennyolc éves fiúról a menedzsere. » 11:32 LABDARÚGÁS: Tajti Mátyás kezdőként lépett pályára a Barcelona utánpótláscsapatában a Real Madrid ellen. » 11:09 ÚSZÁS: Holoda Péter (18) harmincegyedik lett 100 méter gyorson a berlini felnőtt Eb-n. » 10:38 IFJÚSÁGI OLIMPIA, TENISZ: Stollár Fannynak a negyeddöntő jelentette a végállomást egyesben. » 10:34 KOSÁRLABDA: Bordács Soma Shaquille O’Neal nyomdokaiban » 10:26 IFJÚSÁGI OLIMPIA, SPORTLÖVÉSZET: Péni Istvánék már a nyolc között vannak a tíz méteres légpuska csapatversenyében. » 09:51 LEGÚJABB - NANDZSINGBÓL: Lehmann Bence ezüstérmet szerzett vegyesváltóban Európa harmadik számú csapatával. » 09:42 IFJÚSÁGI OLIMPIA, VITORLÁZÁS: Holnapra halasztották a nyolcadik futamot. » 09:10 LABDARÚGÁS: Nigéria kiütötte Észak-Koreát a Kanadában zajló női U20-as világbajnokság elődöntőjében. » 08:59 IFJÚSÁGI OLIMPIA, CSELGÁNCS: Gercsák Szabina másodszor is ipponnal verte holland riválisát, de csapata búcsúzott. » 08:47 IFJÚSÁGI OLIMPIA, SPORTLÖVÉSZET: Péni István a második legjobb eredménnyel döntős tíz méteres légpuska csapatban. » 06:43 IFJÚSÁGI OLIMPIA, CSELGÁNCS: Sárecz Márton nemzetközi csapata kikapott a nyolcaddöntőben. » 06:39 IFÚSÁGI OLIMPIA, ASZTALITENISZ: Vereséggel folytatta az Imre Leila, Szudi Ádám vegyescsapat a csoportkört. » 06:22 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ÚSZÁS: Horváth Dávid az elődöntőben folytathatja 50 m mellen. » 04:44 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ÚSZÁS: Szilágyi Liliána a legjobb idővel jutott a 100 m pillangó elődöntőjébe. »
08.20.
21:37 KÉZILABDA: Zsinórban az ötödik mérkőzését is megnyerte U18-as fiúcsapatunk az Eb-n, és pénteken a dánokkal mérkőzik az elődöntőben. » 20:28 KÉZILABDA: Lengyelország ellen is nyert válogatottunk az ifjúsági Európa-bajnokságon. » 19:16 VÍZILABDA: Horkai György csapatot hirdetett a grúziai Európa-bajnokságra. » 17:30 LABDARÚGÁS : 21 éves bosnyák középpályást szerződtetett a Ferencváros. » 15:53 IFJÚSÁGI OLIMPIA, SZERTORNA: Dévai Boglárka tizenhatodik lett egyéni összetettben. » 15:44 SPORTLÖVÉSZET: Az olimpiai bronzérmes Péni István a küzdelem során azzal erőltetett nyugalmat magára, hogy mindig csak a következő lövés járt a fejében. »
15:18 IFJÚSÁGI OLIMPIA, 3x3-AS KOSÁRLABDA: Ötödik találkozóján 21-18-ra kapott ki Lengyelországtól a fiúválogatott.
14:33 IFJÚSÁGI OLIMPIA, ATLÉTIKA: Sorok Klaudia megnyerte előfutamát 100 m gáton, és továbbjutott.
Küldd el a lehető leghamarabb sportágad eredményeit, híreit, érdekességeit: gyors@utanpotlassport.hu

Lehmann Bence európai ezüstje

IFJÚSÁGI OLIMPIA - MA 20.50

Lehmann Bence európai ezüstje

Augusztus 21. A triatlon vegyes váltóban Lehmann Bence ezüstérmet nyert az európai csapat...

Vívó-csapatezüst és sportlövő-bronz

IFJÚSÁGI OLIMPIA

Vívó-csapatezüst és sportlövő-bronz

Augusztus 20. Megszületett a nyolcadik érmünk: a sportlövő Péni István bronzot nyert a...

Mindig csak a következő

IFJÚSÁGI OLIMPIA: SPORTLÖVÉSZET

Mindig csak a következő

Péni István nagyon örül, hogy sikerült bronzérmet szereznie Nandzsingban, de már az jár...

Parádés riposztok

IFJÚSÁGI OLIMPIA: VÍVÁS

Parádés riposztok

Záhonyi Petrának nem hátrány a hátrány. Még inkább küzdésre sarkallja, és nem szokott...

Arany a papa emlékére

IFJÚSÁGI OLIMPIA: ÚSZÁS

Arany a papa emlékére

Augusztus 18. Fantasztikus napot tudhatnak maguk mögött a magyar úszók: Szilágyi Liliána (parádés...

Búcsú szebb nem lehet

IFJÚSÁGI OLIMPIA: JUDO

Búcsú szebb nem lehet

Szeretett volna szépen búcsúzni a korosztálytól utolsó és egyben legfontosabb ifjúsági versenyén Gercsák...

Tízpontos németlecke

KÉZILABDA: FIÚ U18-AS EB

Tízpontos németlecke

Fiúválogatottunk 30-20-as győzelemmel leiskolázta a Németországot a lengyelországi ifjúsági kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első...

Amerikai (keserű) só

PROFIBOKSZ: TOVÁBB!

Amerikai (keserű) só

Nemesapáti Nobert szerény fiú, csak az amerikai közönség által elvárt show-elem miatt tett...

MOL-TEHETSÉGEK

Célkeresztben a dobogó (videóval)

SPORTLÖVÉSZET

Célkeresztben a dobogó (videóval)

Péni Istvánnak a felnőtt légpuskások világranglistájának éllovasával és az új szabályokkal is...

VIDEOBLOKK

még több...

A júniusi “A hónap műhelye”-díj átadása

“A hónap műhelye”-díj júniusban a KSI SE kajak-kenu szakosztályáé

Értékelés: U19, Magyarország-Üzbegisztán 2-2

Asztalitenisz: az olaszországi korosztályos Eb előtti utolsó edzés

Az U19-es labdarúgó-válogatott fotózásán jártunk

A májusi “A hónap műhelye”-díj átadása